Головна Новини Новини компаній Компанія Vaderstad представляє ножові диски CrossCutter Carrier XL

Компанія Vaderstad представляє ножові диски CrossCutter Carrier XL

У 2019 році компанія Vaderstad представляє нове технічне рішення для дискового культиватора Carrier XL 425-625 у вигляді додаткової опції ножового диска CrossCutter. Carrier XL обладнаний ножовим диском CrossCutter матиме ще більший діапазон можливостей та зможе здійснювати обробіток ґрунту на глибину 3-5 см.

Ножові диски CrossCutter від компанії Vaderstad відкривають додаткові можливості для ефективного обробітку ґрунту та більшої продуктивності.

“Так, як і ножовий диск CrossCutter представлений у 2018 році для ультраповерхневого обробітку ґрунту, як опція для дискових культиваторів Carrier, нова версія ножових дисків XL CrossCutter дозволить Carrier XL 425-625 перейти від глибокого обробітку до поверхневого обробітку з робочою глибиною від 3 см. Це відкриє вам нові агрономічні можливості культиватора Carrier XL”, каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент із продажу та маркетингу у компанії Vaederstad.

Поверхневий обробіток зумовлює створення мілкого насіннєвого ложа, що збільшує кількість і час необхідний для проростання насіння падалиці. Дослідження доводять, що насіння бур’янів з глибини 6 см на 2-4 дні пізніше проростає ніж насіння бур’янів з глибини 4 см.

“Завдяки скороченню часу, витраченого на очікування проростання падалиці наступна культура може бути посіяна раніше. Альтернативно, цей додатковий час надає великі можливості для здійснення заходів для збільшення потенціалу врожайності, підвищення чистоти поля, збереження вологи”, говорить Маттіас Ховнерт.

Обробляючи верхній шар ґрунту, ножовий диск CrossCutter зберігає вологу для наступної культури.

“Здійснюючи підрізання в оброблювальному шарі, диск CrossCutter повністю порушує капілярність та закриває цінну для майбутньої культури вологу ґрунту. Робоча глибина на 3-5 см зумовлює висушування мінімального шару ґрунту, у той час як велика кількість рослинних решток допомагає відбивати сонячне світло для подальшого збереження вологи”, каже Маттіас Ховнерт.

Ножові диски CrossCutter виготовляють з високоякісної шведської сталі V-55 по запатентованій технології, що розроблена спеціалістами на найсучаснішому заводі із виготовлення дисків, доліт та розпушувальних лап Vaederstad Components в Oeverum, що у Швеції.

Новий 510-мм диск CrossCutter Disc буде офіційно представлений на міжнародній виставці Agritechnica 2019 у Ганновері (Німеччина) і буде доступний для Carrier XL 425-625 з листопада 2019 року.

Перегляди: 1