Головна Новини Новини компаній Українська група “Арніка” відкрила власне представництво в США

Українська група “Арніка” відкрила власне представництво в США

Агропромислова група “Арніка” в червні 2020 року відкрила перше торгове представництво в США – Arnika Organic North America Inc.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію групи, опубліковану у Facebook.

“Арніка вже здобула репутацію надійного виробника та торгового партнера на міжнародному органічному ринку. Партнерські зв’язки з клієнтами з ЄС, Північної Америки та країн Азії вже зробили нас частиною міжнародних ланцюгів поставок органічного продовольства та кормів. З набутим досвідом у сфері органічного виробництва та міжнародної торгівлі, відкриття торгового представництва у США – Arnika Organic North America – це логічний та послідовний крок для нашої компанії”, – розповів генеральний менеджер Arnika Organic North America Ігор Петров.

Завдяки відкриттю власного представництва, “Арніка” матиме можливість запропонувати своїм партнерам за океаном прозорий ланцюг постачання продукції з полів в Україні до місця розвантаження в США, надійну та економічно обґрунтовану логістику, пряме співробітництво без участі посередників, а тому справедливе ціноутворення на високоякісні органічні продукти.

“Ми зацікавлені в тому, щоб крок за кроком вибудовувати довгострокове та взаємовигідне партнерство з американськими партнерами, тим самим збільшуючи присутність продукції українського походження на американських полицях”, – зауважив Ігор Петров.

Перегляди: 35