Головна Новини Новини компаній «Астарта» завершила весняну посівну кампанію-2024

«Астарта» завершила весняну посівну кампанію-2024

Підприємства агропромхолдингу «Астартаи» завершили весняну посівну кампанію, повідомили «ПроАгро Груп» в прес-службі компанії.

За оперативними даними, структура посівів під ключовими культурами наступна: цукрові буряки – 38 тис. га, соя – понад 70 тис. га, озима пшениця – 49 тис. га, соняшник – 18 тис. га, озимий ріпак – 12 тис. га, кукурудза – 6 тис. га.

Площа органічного землеробства становить 2 тис. га, а номенклатура, на додаток до вже традиційних органічних культур – соняшнику, сої, гірчиці, льону та проса – доповнена озимим ріпаком та нутом. 

«Цьогорічна рання весна супроводжувалася довготривалим стабільним температурним режимом. Це вплинуло як на терміни, так і динаміку посівної кампанії. Наприклад, цукровий буряк ми посіяли всього за 12 днів, що надзвичайно швидко як для такої великої площі, адже зазвичай це 14-18 днів. Загалом терміни сівби по всіх культурах змістилися раніше на два тижні. Це, відповідно, вплине й на зміщення термінів збиральної кампанії. Цього року очікуємо, що ріпак збиратимемо у третій декаді червня, пшеницю – також у кінці червня – на початку липня», – зазначив керівник управління рослинництва холдингу Роман Павлик.

Наразі аграрії «Астарти» продовжують виконувати роботи по догляду за посівами і активно готуються до жнив ранніх зернових. 

Перегляди: 6