Головна Зберігання «Епіцентр Агро» розбудовує лінійні елеватори

«Епіцентр Агро» розбудовує лінійні елеватори

За останні роки агрохолдинг «Епіцентр Агро» збільшив кількість елеваторів з 4 до 15, а їхні потужності – 6 разів: з 250 000 тонн до понад 1 500 000 тонн.

Більшість елеваторів сьогодні є маршрутними. Тобто, відвантаження безпосередньо з цих підприємств відбувається одразу в вагони та прямує залізницею до морських портів. Це пришвидшує і значно спрощує доставку зерна покупцям – трейдинговим компаніям. 

В 2019 році «Епіцентр Агро» побудував «з нуля» два потужні елеватори разом із усією необхідною для роботи інфраструктурою та залізничними коліями у Вінницькій області – це елеватори Вапнярка на 200 тис т та Вендичани на 120 тис т.

2020 року в рамках реалізації масштабного інвестиційного проєкту з реконструкції та будівництва елеваторних комплексів введено в експлуатацію одразу два потужні елеваторні хаби. Новий елеваторний комплекс, побудований на території, поруч з діючим об’єктом – це третя черга Закупнянського ХПП на Хмельниччині та новий елеватор «Переробник», побудований на місці діючого підприємства в с. Ставище на Київщині.

Також в 2020 році розпочалась реконструкція елеваторного комплексу Антоніни на Хмельниччині, а на початку 2021 року підписаний контракт на будівництво ще двох нових елеваторних хабів у Хмельницькій області – в Шепетівці та Чотирбоках.

А 2021 року після реконструкції та добудови третьої черги на 100% запрацює Вінницький елеватор, що є флагманським об’єктом і найбільшим маршрутним елеваторним хабом у регіоні.

Також компанія інвестує в розвиток залізничної інфраструктури: з метою розвантаження автомобільних трас «Епіцентр Агро» бере на себе витрати, пов’язані з проведенням й облаштуванням залізничних колій до елеваторів.

Зупинятися на досягнутому  «Епіцентр Агро» не збирається. Детальніше про розбудову інфраструктури елеваторного ринку представники агрохолдингу розкажуть 17 вересня на Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ, який відбудеться на Вінницькому елеваторі.

Сайт компанії: https://epicentr-agro.com
Сторінка FaceBook: https://www.facebook.com/EpicentrAgro

В програмі Форуму:

– Конференція «Елеватор»;
– Діалогова панель за участі представників (топ менеджмент, фахівці) елеватора;
– Демонстраційна панель на діючому елеваторі;
– Виставкова зона;
– Близько 300 учасників;
– Ефективний нетворкінг;
– Фуршет та розважальна програма.

Організатор: ProAgro Group
Генеральний партнер: Епіцентр Агро

Перегляди: 8