Головна Новини Новини компаній Власники компанії Väderstad отримали нагороду «Підприємець року»

Власники компанії Väderstad отримали нагороду «Підприємець року»

Друге покоління власників Väderstad, родина Старк, отримала нагороду «Підприємець року». Щорічно найбільший бізнес-журнал в Скандинавії Dagens Industri присуджує премії видатним людям зі справжнім підприємницьким духом, які керують та розвивають успішні компанії.

«Друге покоління компанії – Крістер, Крістіна, Андреас та Бо Старки з великим успіхом та далекоглядним баченням керують виробництвом та продажами сільськогосподарської техніки з міста Вадерстад, де їх батьки у 1962 році заснували компанію. Причин успіху компанії Väderstad багато, наприклад, здібності власників створювати інновації, хороша співпраця між собою, сміливість вийти на світовий ринок та закріпити на ньому» – пише Dagens Industri.

– Компанія Väderstad починала свою діяльність як невеликий сімейний бізнес із бажанням покращити та спростити повсякденну роботу наших фермерів. Хоча минуло багато часу але, таке бачення все ще є душею та серцем нашого бізнесу. Ми постійно впроваджуємо інновації та робимо все, щоб бути компанією, яка постійно розвивається. Ми всі надзвичайно пишаємося цією нагородою, так саме, як і пишаємось усіма нашими талановитими працівниками та керівним складом. Без них ми не досягли б того, що маємо зараз, – так прокоментувала отриману нагороду Крістіна Старк, голова правління компанії Väderstad.

Урочиста подія відбулась 2 вересня 2021 року в Стокгольмі.

Перегляди: 1