Головна Новини Запрошуємо відвідати стенд компанії PRISMA ENERGY GROUP на Ukrainian Livestock Summit 2023

Запрошуємо відвідати стенд компанії PRISMA ENERGY GROUP на Ukrainian Livestock Summit 2023

Мета Призма Енерджі Груп – внести свій вклад в розвиток суспільства через широкомасштабну діяльність в галузі енергетики. Компанія створює цінності, дозволяючи клієнтам бути піонерами і новаторами в своїх областях бізнесу.

Компанія пропонує:

  • Ретельне планування робіт від обстеження об’єкта до його введення в промислову експлуатацію;
  • Розробку проектів в тісному контакті з технологічними службами клієнта;
  • Виконання технічного аудиту вже наявної робочої документації;
  • Виробництво електротехнічного обладнання: шафи управління, системи автоматизації, електророзподільні системи, установки компенсації реактивної потужності;
  • Розробку спеціалізованого програмного забезпечення з використанням новітніх засобів програмування;
  • Розробку та поставку інтелектуальних енергетичних рішень на базі сонячної і теплової енергії;
  • Підготовку та навчання технічного персоналу.

Чому саме Призма Енерджі Груп?

Досвід роботи в основні віхи енергетики ХХІ століття дозволяє створювати взаємозалежні інтелектуальні системи електропостачання та автоматизації. Кожен об’єкт, що розробляється компанією, завжди включає в себе всі аспекти енергоефективності – від кількості споживаної енергії, до оптимальної взаємодії між елементами системи (учасниками технологічного процесу).

Актуальність

Постійно рухаючись вперед, у своїй діяльності компанія використовує тільки сучасне обладнання і орієнтується на світову тенденцію підвищення продуктивності, ефективності, швидкості і якості виробництва.

Технологічність

Розглядаючи технологічність проекту як визначальний фактор собівартості кінцевого продукту, кожне з рішень компанії ґрунтується на принципах стандартизації, уніфікації і спадкоємності. Використовуючи прості блоки в поєднанні з останніми інженерними досягненнями, компанія дбає про те, щоб Ваш бізнес був конкурентоспроможним і економічно вигідним.

Не втрачайте можливості відвідати стенд компанії на виставці Ukrainian Livestock Summit 2023 вже 13 жовтня у Київському гольф-центрі.  

Сайт компанії: https://prisma-group.com.ua/uk/

Квитки на сайті: https://livestock-summit.com.ua/

Перегляди: 4