Головна Новини Зустрічайте! Компанія Vencomatic – офіційний партнер Ukrainian Livestock Summit 2023

Зустрічайте! Компанія Vencomatic – офіційний партнер Ukrainian Livestock Summit 2023

Vencomatic Group – це визнаний лідер у сфері інноваційних рішень для птахівництва та птахівницької промисловості. Заснована в 1983 році у Нідерландах, компанія протягом багатьох років завоювала велику популярність завдяки своїм передовим розробкам у галузі птахівництва.

Vencomatic Group спеціалізується на створенні ефективних, сучасних систем утримання птиці, які допомагають фермерам покращити якість продукції та зменшити вплив на навколишнє середовище. Їхні інновації включають автоматизовані системи годівлі, випасу та вилуплювання, які спрощують роботу фермерів і роблять її більш продуктивною.

Компанія Vencomatic Group завжди була спрямована на створення продуктів, які сприяють добробуту птиці і покращують умови її утримання. Вони відомі своєю відповідальністю перед природою та прагненням до сталої експлуатації.

За допомогою своїх інноваційних рішень, Vencomatic Group допомагає фермерам у всьому світі забезпечувати якісну продукцію птахівництва, одночасно дбаючи про довкілля і зберігаючи добробут тварин. Компанія продовжує бути ключовим гравцем у розвитку галузі та вносити важливий вклад у забезпечення продовольства для нашого світу.

Відвідайте стенд компанії на виставці Ukrainian Livestock Summit 2023 вже 13 жовтня у Київському гольф-центрі.

Сайт компанії: https://www.vencomaticgroup.com/ru/

Сайт форуму: https://livestock-summit.com.ua/

Перегляди: 4