Головна Новини Не пропустіть нагоду познайомитись з Спеціальним партнером «GREEN SYSTEM» — на виставці...

  Не пропустіть нагоду познайомитись з Спеціальним партнером «GREEN SYSTEM» — на виставці AGRO UKRAINE SUMMIT

  Компанія «Зелена Система» (GREEN SYSTEM) займається вирішенням завдань з енергозбереження та альтернативного енергопостачання підприємств, фермерських господарств та житлового сектора на ринку України та інших країн. У 2012 році група кваліфікованих інженерів з різних галузей промисловості (енергетика, зв’язок, машинобудування та ін.) Об’єдналася в команду під назвою «ЗЕЛЕНА СИСТЕМА». Green System.

  «Зелена Система» використовує накопичений попередній досвід, а також бажання впроваджувати в життя рішення з використанням альтернативних джерел енергії.Пріоритетом в роботі компанії є будівництво сонячних електростанцій для приватних осіб. У 2019 компанія зайняла лідируючі позиції з проектування, монтажу та підключення сонячних електростанцій під зелений тариф для приватних домоволодінь (СЕС до 30 кВт).

  Мета створення та діяльності це впровадження в сучасне життя новітніх енергозберігаючих технологій та систем для комфорту сучасної людини. Автономність і енергонезалежність від традиційних джерел енергії – це майбутнє, яке компанія втілює в сьогодення.

  Системи компанії базуються на відновлюваних джерелах енергії – сонце, вітер, вода, повітря. На тлі постійного зростання цін на енергоносії, використання цих джерел дозволяє істотно економити бюджет на електропостачання і опалення.

  Важливою складовою систем є енергобезпеку – гарантоване безперебійне електропостачання важливих систем життєзабезпечення підприємств, фермерських господарств та житлового сектора.

  Фахівці компанії GREEN SYSTEM постійно навчаються новим технологіям, проходять тренінги підвищення кваліфікації та семінари по новим продуктам світових лідерів отраслі.

  Сайт компанії: https://greensystem.com.ua/

  Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

  Перегляди: 15