Головна Новини Не пропустіть стенд “РІЛЯ Україна” — Спеціального партнера AGRO UKRAINE SUMMIT

  Не пропустіть стенд “РІЛЯ Україна” — Спеціального партнера AGRO UKRAINE SUMMIT

  Riela – німецька якість обладнання та майстерність співробітників. Підвищення кваліфікації працівників фірми відбувається у власному навчальному центрі в Німеччині. Професійний рівень співробітників компанії завжди відповідає рівню техніки. Для якісного навчання, фірма RIELA розробила кваліфіковану програму, яка проводиться в центрі навчання та комунікації в Різенбеку, що в Німеччині.

  ТОВ “РІЛЯ Україна”, офіційний представник RIELA в Україні, виконує монтажні роботи всіх видів технологічного обладнання (силосів, зерносушарок, зернових норій, транспортного устаткування, зерноочисних машин) підприємств зі зберігання і перероблення зерна, а також електромонтажні роботи. Встановлює прилади контролю та автоматики, термометрії та контролю рівня зерна в силосах торгової марки RIELA.

  Професіоналізм співробітників RIELA зекономить і примножить ваші гроші. Основою розробок є досвід і передові досягнення провідних світових та вітчизняних підприємств у галузі транспортування, підготовки та зберігання зерна.

  RIELA підходить до поставлених завдань комплексно, піддаючи їх глибокому аналізу і вивченню. У досягненні мети, RIELA використовує структурну спеціалізацію груп і секторів наступних напрямків:

  • Технології зберігання і переробки зерна
  • Архітектура та будівництво
  • Металоконструкції будь-якої складності
  • Автоматизація технологічних процесів
  • Аналітика

  Співробітники RIELA – кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Інженери щорічно проходять атестацію і підвищують рівень професійної майстерності, який підтверджений цілим рядом ефективних впроваджень у виробництво.

  Сайт компанії: https://riela.com.ua/

  Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

  Перегляди: 9