Головна Новини Наші новини Диск Cross Cutter збільшує ефективність культиватора Carrier на 30%

Диск Cross Cutter збільшує ефективність культиватора Carrier на 30%

Виконання ультраповерхневого обробітку з диском Cross Cutter дає змогу підвищити ефективність культиватора Carrier на 30% унаслідок збільшення робочої швидкості агрегату та обробітку по всьому горизонту поверхні поля.

Диск Cross Cutter надає цілу низку нових можливостей для створення оптимального насіннєвого ложа та швидшого проростання насіння порівняно із застосуванням звичайного диска. Диск Cross Cutter переміщує менше ґрунту, що сприяє кращому збереженню вологи та зменшенню витрат пального. Завдяки застосуванню такого обробітку, популяції земляних черв’яків отримують менше пошкоджень та активніше допомагають мінералізації рослинних решток. До того ж такий вплив на землю сприяє зменшенню ризиків виникнення ерозії.

Згідно з дослідженнями, глибина обробітку безпосередньо впливає на час, потрібний для проростання падалиці озимого ріпаку, зернових і насіння бур’янів.

Диск Cross Cutter розміром 45 см дає змогу проводити ґрунтообробіток по всій ширині робочої поверхні на глибині до 3 см. Що менша глибина обробітку, то кращі умови для проростання найдрібніших насінин падалиці, а також бур’янів.

Увесь модельний ряд Carrier XL оснащений 51-сантиметровими дисками Cross Cutter. Більший діаметр диска збільшує робочу поверхню навколо нього й робить його ідеальним вибором за наявності значної кількості пожнивних решток на полі. Рівномірний розподіл загальної ваги машини на кожну стійку створює тиск, що покращує проникну здатність та якість обробітку дисками важких чи переущільнених ґрунтів. У поєднанні із вирівнювальними планками Cross Board Heavy та сталевим котком Steel Runner або дворядним Double Steel Runner культиватор Carrier XL із дискам Cross Cutter стає потужним інструментом для якісного ґрунтообробітку та створення оптимального насіннєвого ложа.

А за поєднання з подвійним сталевим котком Steel Runner культиватор Carrier XL із дисками Cross Cutter є ідеальним варіантом для легких польових умов, оскільки він забезпечує неглибокий ґрунтообробіток.