Головна Новини Наші новини Якими ви уявляєте “пекельні” умови для культиватора з великими дисками?

Якими ви уявляєте “пекельні” умови для культиватора з великими дисками?

26

Уявіть стерню та пожнивні рештки після збору пшениці за її врожайності 70 ц/га. Це все залишки після проходу комбайна, розподілені нерівномірно та неподрібнені. Місцями трапляються купи пересохлої соломи.

Поставлене завдання: за один прохід виконати повне підрізання та перемішування пожнивних решток на глибині від 8 до 14 см, за швидкості культиватора 12 км/год.

А ще ж за вами уважно стежать конкуренти, які не впорались із завданням у цьому “пеклі”. Вони скептично налаштовані, їм так і хочеться сказати: “Ніхто не здатний це зробити, навіть Vaderstad!”.

Саме так все відбувалося вранці 21 липня на полі агрофірми “Хлібодар” (20 тис. га ріллі) в Знам’янському районі Кіровоградської області. У власності підприємства хороші комбайни, насправді врожайність зібраної пшениці 45 ц/га. Але створена імітація “пекельних” умов для ускладнення випробувань.

Керівники господарства хочуть обрати один, найкращий з-поміж представлених, культиватор, який якісно оброблятиме ґрунт у “неможливих” умовах.

Результат випробування 6-метрового Carrier XL із дисками діаметром 61 см – відмінно. Майже 100%-ве підрізання із рівномірним горизонтом обробітку завглибшки 12-13 см за швидкості руху 13,5 км/год.

Керівники господарства АФ “Хлібодар” та демокоманда Vaderstad, на чолі з Валерієм Кремсалом, дуже задоволені якістю обробітку поля. Представники поважних конкурентів кивають головами і розходяться. Справу зроблено! “Пекельні” умови на полі – звичайне завдання для Vaderstad Carrier XL 625. А довічна гарантія на диски, яку надає завод-виробник, вже не сприймається “маркетинговим ходом” або фантастикою.

Також бажаєте перевірити культиватор Carrier XL у “пекельних “ умовах?
Звертайтесь до наших офіційних дилерів за контактами
https://www.vaderstad.com/ua/contacty/