Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней в Україні розпочнуть низхідний рух

Ціни на живець свиней в Україні розпочнуть низхідний рух

51

Цінова ситуація на ринку живця свиней упродовж другого тижня осені дещо спокійніша порівняно з попереднім.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на прес-службу Асоціації “Свинарі України”, ціни закупівлі свиней забійних кондицій консолідувалися в межах 47,5-49,5 грн/кг.

“Оскільки підвищення цін носило переважно епізодичний характер, середня цінова позначка додала 0,5% порівняно з початком вересня і подолала рівень у 48,5 грн/кг”, – розповіли в асоціації.

Виробники прогнозують, що у другій половині місяця закупівельні ціни втриматись на досягнутому рівні не зможуть. Зокрема, понад третина м’ясопереробників впевнені, що наступного тижня максимальні ціни на свинину живою вагою не перевищать цьоготижневу середню.

Водночас дехто зазначає, що нижній поріг діапазону закупівельних цін на свинину опуститься нижче позначки 48 грн/кг.

Прогнози початку низхідного руху ціни з середини вересня підкріплює очікування м’ясопереробників сезонне послаблення попиту на м’ясо свиней із завершенням пори пікніків і барбекю та перехід до споживання готових до споживання ковбасних виробів.

Крім цього, в ключових європейських країнах відбулось послаблення цін на свинину, внаслідок чого ціновий поріг для входу імпортної м’ясної сировини показав зниження і на наступному тижні зупиниться на позначці 46 грн/кг.