Головна Новини Ринок України В Україні знову зростають ціни на цибулю

В Україні знову зростають ціни на цибулю

На поточному тижні українські фермери знову отримали можливість підвищити ціни на цибулю.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на EastFruit, за тиждень ця продукція на ринку України подорожчала в середньому на 12%.”Слід зазначити, що позитивний тренд відзначається, здебільшого, в сегменті продукції високої якості, тому основне зростання цін відбувається в максимальному діапазоні. Сьогодні ціни на цибулю в українських господарствах варіюються в межах 12-14 грн/кг ($0,43-0,50 за кг), і фермери заявляють про помітне збільшення попиту на якісну продукцію”, – говорять аналітики проекту.

Для порівняння, в кінці минулого робочого тижня ціни на дану продукцію не перевищували 12 грн/кг.

Приводом для підвищення цін на якісну цибулю послужило, перш за все, досить обмежена пропозиція цієї продукції. Більшість господарств прагне, перш за все, розпродати продукцію, якість якої почала стрімко погіршуватися внаслідок тривалого зберігання. У той же час якісну цибулю виробники воліють залишати в холодильниках і планують почати його реалізацію після новорічних свят.

Відзначимо, що на даний момент ціна на цибулю на українському ринку в 4,3 рази вище, ніж в аналогічний період попереднього сезону. При цьому більшість великих господарств мають намір і далі підвищувати ціни на якісну цибулю за умови збереження поточних темпів збуту на цю продукцію.

Перегляди: 0