Головна Новини Ринок України В Україні збільшилась продуктивність корів та виробництво молока екстра і вищого ґатунків

В Україні збільшилась продуктивність корів та виробництво молока екстра і вищого ґатунків

За січень-листопад 2018 року середній надій на корову у сільськогосподарських підприємствах склав 5595 кг молока на корову, що на 0,7% більше порівняно з відповідним періодом минулого року, коли середній надій складав 5555 кг молока на корову.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, таке збільшення відбулося за рахунок покращення технологій виробництва молока та якісних показників стада молочних корів у сільськогосподарських підприємствах.

Крім того, збільшилось надходження на переробні підприємства якісної молочної сировини від сільськогосподарських підприємств на 1%, що зумовлює підвищення економічної ефективності виробництва молока. Так, за дев’ять місяців поточного року виробництво молока екстра ґатунку збільшилось на 33,8%, а вищого ґатунку – на 7,8%.

Загалом, за січень-листопад 2018 року господарствами всіх форм власності вироблено 9457,2 тис. тонн молока, що на 1,9 % менше, ніж за аналогічний період минулого року (9637,6 тис. тонн молока у 2017 році).

Перегляди: 0