Головна Новини Ринок України На ринках України збільшується пропозиція імпортної полуниці

На ринках України збільшується пропозиція імпортної полуниці

На гуртових ринках України продовжує збільшуватися пропозиція імпортної суниці садової (полуниці).

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на “Інфо-Шувар”, поки що, вся ягода на вітчизняному ринку іноземного походження і вона є значно доступнішою за ціною, ніж рік тому. До того ж, просідання ціни значно прискорилось з середини березня, коли розпочався активний імпорт із Іспанії.

“Більш інтенсивне просідання ціни в цьому сезоні пояснюється більшою пропозицією. В минулі роки, в березні не завжди можна було побачити суницю в торговому залі нашого ринку. Справа в тому, що наші оператори, як справжні фахівці, дуже обережно збільшували обсяги цієї делікатної продукції і завозили ягоду, переважно, за попередніми замовленнями. В цьому сезоні пропозиція в терміналі є значно більшою, це свідчить про те, що попит на цю ягоду поза головним сезоном вже сформований. А завдяки зниженню ціни, продажі суниці зростають щодня”, – розповідає керівник напрямку “Овочі та фрукти” ОРСП “Шувар” Іван Федишин.

Фахівці “Інфо-Шувар” зауважили цікаву особливість поточного сезону – сьогодні імпортна суниця коштує навіть дешевше, ніж перша українська суниця в 2018 році.

Минулий сезон вітчизняної ягоди “відкрився” на ОРСП “Шувар” 5 травня з ціни 135-150 грн/кг (3,1-4,8 євро/кг), а сьогодні в терміналі ринку можна купити якісну імпортну суницю по 100-130 грн/кг (3,3-4,2 євро/кг). Крім суниці, оператори ОРСП “Шувар” пропонують клієнтам ринку свіжу лохину по 464-600 грн/кг (15,1-19,6 євро/кг), і, навіть, малину по 640 грн/кг (20,8 євро/кг).

Перегляди: 0