Головна Новини Ринок України Наступного тижня в Україні стартує сезон сушіння молока

Наступного тижня в Україні стартує сезон сушіння молока

Сезон сушіння молока в Україні розпочнеться вже наступного тижня. Такий ранній початок – вимушений крок українських переробників.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на infagro.com.ua, експорт сирних продуктів в цей час практично повністю припиниться, а зростаючі обсяги сировини потрібно якось використовувати.

“Вихід один: відправити молоко сировину на випуск масла, СЗМ, казеїну або СНМ. Хоча, з огляду на ціни, пропоновані імпортерами, поки що особливої вигоди в сушінні молока немає, і в плюсі можуть бути тільки ті, хто має доступ до дешевої сировини від населення”, – зауважили експерти.

Також зазначається, що поки що пропозиція сухого знежиреного молока в Україні незначна і більшість виробників пропонує його за цінами, які можуть заплатити хіба що окремі імпортери з СНД. На внутрішньому ринку різниця в цінах стає більшою.

“Ціновий тренд світового ринку сухого молока висхідний. Рабобанк прогнозує стабільне подорожчання товару до кінця року”, – додали експерти.

Нагадаємо, до недавнього часу в Україні випуск сухого молока, особливо знежиреного, був незначним. У лютому СЗМ насушили 1,3 тис. тонн, а виробництво СНМ перевищило позначку в 1 тис. тонн.