Головна Новини Ринок України Мінагрополітики визначило претендентів на держпідтримку виноградарства, садівництва і хмелярства

Мінагрополітики визначило претендентів на держпідтримку виноградарства, садівництва і хмелярства

Міністерство агрополітики України провело третє у поточному році засідання комісії з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, на засіданні членами комісії було розглянуто 42 заяви суб’єктів господарювання на включення їх до Переліку претендентів на державну підтримку за бюджетною програмою 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними” у 2019 році (Перелік).

Так, заявники виявили наміри закласти 2 280 га багаторічних насаджень та отримати державну фінансову підтримку – відшкодування до 80% нормативної вартості використаного садивного матеріалу.

Зокрема, плануються посадки яблуні – 234 га, груші – 105 га, кісточкових культур (вишня, черешня, персик, слива) – 123 га, суниці – 83 га, лохини – 119 га, чорниці – 108 га, смородини – 179 га, малини – 37 га, жимолості – 50 га, горіха волоського – 209 га, ліщини (фундука) – 911 га, винограду -122 га.

Всього з початку року надійшло 88 заяв і включено до Переліку 87 заявників. Одному заявнику відмовлено у зв’язку з невідповідністю сортового складу насаджень вимогам законодавства.

Перегляди: 0