Головна Економіка і аграрна політика 24 господарства отримали гранти на понад 57 млн. гривень

24 господарства отримали гранти на понад 57 млн. гривень

Від початку цього року 24 господарства аграрного сектору отримали грантові кошти для розвитку свого бізнесу на загальну суму майже 57 322 тис. гривень. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Мінагрополітики.

Серед них 23 господарства, які займаються садівництвом, ягідництвом та виноградарством – їм виплачено понад 56 млн. гривень. Одне підприємство на розвиток тепличного господарства отримало 1 260 тис. гривень.

У 2022 році за грантовою програмою було виплачено майже 54 млн. гривень. Гранти для розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства отримали 30 господарств, ще 3 – на розвиток теплиць.

За весь час існування програми до Мінагрополітики через уповноважені банки надійшло 364 заявки на надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, та тепличного господарства. З них підтверджено надання грантів для розвитку садівництва 91 господарству на майже 415 млн. гривень та 13 – для розвитку тепличного господарства на  суму майже 91 млн. гривень.

Перегляди: 6