Головна Економіка і аграрна політика 2500 фермерів подали заявки на отримання насіння від ФАО

2500 фермерів подали заявки на отримання насіння від ФАО

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) до 12 квітня триває збір заявок на отримання фермерами з прифронтових областей насіння кукурудзи та соняшнику від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Про це нагадали у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, передає «ПроАгро Груп».

«Станом на сьогодні для участі у програмі подались 2500 сільськогосподарських підприємств із Чернігівської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей», – йдеться у повідомленні міністерства.

Загалом ФАО планує підтримати 4600 найбільш вразливих фермерських господарств та інших сільськогосподарських виробників під час весняної посівної кампанії 2023 року. Кожен отримувач допомоги може отримати достатню кількість насіння кукурудзи або соняшнику для обробки 10 га землі.

У проєкті можуть взяти участь юридичні особи, фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 200 га.

Перегляди: 5