Головна Новини Ринок України Запуск приватної тяги переноситься

Запуск приватної тяги переноситься

Проєкт наказу МІУ “Про затвердження Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування” вже знаходиться на фінальній стадії і буде впроваджений після зняття карантинного режиму. Про це поінформував міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agroportal.ua.

За словами генерального директора директорату залізничного транспорту Міністерства інфраструктури Олександра Федоренка, наказ вже майже завершений, а також сформована комісія.

“Роботу можна продовжити після зняття карантинного режиму. Оскільки в документі чітко відведені терміни щодо опрацювання певних документів. Враховуючи нинішню ситуацію, комісія не може зібратися і опрацювати всі запити через те, що члени комісії знаходяться на віддаленому режимі роботи”, – пояснив Олександр Федоренко.

Владислав Криклій відмітив також, що питання тарифікації здійснення послуг приватними локомотивами буде вирішуватися на комісії. “Укрзалізниця” зараз розглядає можливість зменшення вартості оренди вагонів, бо фактично приватний вагонний парк перемагає за ціною і Укрзалізниця” суттєво недозавантажує свої вагони та втрачає гроші. Що стосується вагонів і локомотивів, то це буде конкурентний ринок, і ніякого цінового регулювання не буде.