Головна Новини Ринок України Законопроєкт щодо “інвестиційних нянь” готовий до винесення на розгляд парламенту

Законопроєкт щодо “інвестиційних нянь” готовий до винесення на розгляд парламенту

Законопроєкт щодо “інвестиційних нянь” уже пройшов уряд, профільні комітети Верховної Ради та Національну інвестиційну раду і готовий до винесення на розгляд парламенту.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на president.gov.ua, на засіданні Національної ради реформ, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського, заступниця керівника Офісу Глави держави Юлія Ковалів представила законопроєкт про підтримку та стимулювання інвестицій.

Юлія Ковалів зазначила, що основою документа стала ідея, яку Президент назвав “інвестиційними нянями”. У проєкті закону йдеться про підтримку українських та іноземних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 30 мільйонів євро і які створюють понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більшою, ніж у регіоні, де така інвестиція буде здійснена. Ці інвестори отримають прямий договір з урядом.

“Це дає гарантію кожному конкретному проєкту інвестора, що вони мають не лише податкові пільги. Вони отримують десятирічну перспективу та гарантію стабільності”, – зазначила заступниця керівника Офісу Президента.

Крім того, ці інвестори одержать інвестиційного менеджера, який супроводжуватиме їх від початку проєкту до його закінчення. Також інвестори отримають до 30% вартості інвестицій з різними наборами стимулів. Наприклад, це можуть бути фіскальні стимули.

“Ці інструменти будуть доступні і для українських, і для закордонних інвесторів”, – повідомила Юлія Ковалів.

Перегляди: 0