Головна Новини Ринок України Що стабілізує ринок кормів

Що стабілізує ринок кормів

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому законопроєкт №3672 “Про внесення змін до прикінцевих положень Закону “Про безпечність та гігієну кормів” з метою стабілізації ринку кормів.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agravery.com, Сергій Глущенко, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, каже, що документ дозволить на тимчасовій основі ввозити в Україну корми, які містять у собі добавки, що зареєстровані у Європейському Союзі. Таким чином, законопроєкт дозволить розблокувати ситуацію, яка склалась внаслідок того, що Україна ще не перейшла від реєстрації кормів, яка існувала до початку цього року, до реєстрації кормових добавок, як це робиться у ЄС.

“Прийняте комітетом рішення не є ідеальним. Але якщо обирати між загрозою виникнення дефіциту кормів на ринку, а відповідно і зростанням цін на них, недоотриманням доходів аграрними підприємствами, та рішенням дозволити на тимчасовій основі ввозити корми, які містять добавки, дозволені до використання у ЄС, – то особисто я обираю друге”, – зауважив заступник міністра.

За його словами, позиція комітету виважена і прагматична, оскільки йдеться про інтереси всього аграрного бізнесу. Він сподівається, що парламент також це розуміє і усвідомлює важливість прийняття даного проєкту закону у найближчі дні.

Перегляди: 2