Головна Новини Ринок України Фермери подали заявки на отримання 60 млн. гривень кредитів через Укрдержфонд

Фермери подали заявки на отримання 60 млн. гривень кредитів через Укрдержфонд

Середа, 19 серпня – останній день прийому регіональними відділеннями Укрдержфонду заявок на участь у програмі “Надання кредитів фермерським господарствам”. Станом на 12 серпня вже було надійшло 129 заявок від українських фермерів на отримання кредитів на загальну суму 58,4 млн. грн.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію прес-служби Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

В міністерстві нагадали, що кредитні кошті надаються на поворотній основі терміном до 5 років в обсязі до 500 тис. грн на одне фермерське господарство. На 2020 рік за цією програмою передбачено 67 млн. грн.

Крім того, з цього тижня Укрдержфонд розпочне приймати заявки за напрямом “Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам” в рамках програми “Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств”.

Також з 3 вересня стартують обласні навчальні семінари для фермерів за участі фахівців Укрдержфонду, Держгеокадастру та представників департаментів з розвитку АПК обласних державних адміністрацій. На зустрічах обговорюватимуться такі теми як створення сімейних фермерських господарств, земельні відносини, інформування щодо програм державної підтримки та обласних програм підтримки.

Перегляди: 0