Головна Новини Ринок України На Волині встановлюють причину масового мору свиней

На Волині встановлюють причину масового мору свиней

У Локачинському районі на Волині селяни скаржаться на масове вимирання свиней. Спеціалісти державної ветеринарної лікарні взяли зразки на дослідження з метою встановити причину мору.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Волинь Post.

Як поінформував начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолій Тимофіюк жодної з трьох хвороб, на які були підозри, лабораторні дослідження не підтвердили.

Раніше у померлих свиней підозрювали рожу, африканську чуму та пастерельоз. Біоматеріал відправили на дослідження у Волинську обласну лабораторію та науково-дослідний інститут у Київ.

“Дослідження біоматеріалу нині завершилося. Жодна з хвороб не підтвердилася. По африканській чумі результати були ще у п’ятницю – хвороба не підтвердилася. Наразі проводять дослідження кормів, можливо, вони були отруєні”, – зазначив Анатолій Тимофіюк.

Він також повідомив, що нових випадків захворювань не було, однак люди колять здорових свиней, бо вони налякані.

“Ми проводимо серед селян роз’яснювальну роботу та збираємо інформацію щодо ймовірних захворювань у свиней”, – резюмував посадовець.

Перегляди: 0