Головна Економіка і аграрна політика Аграріям спрямовано 146,4 млн. гривень компенсації за придбану сільгосптехніку

Аграріям спрямовано 146,4 млн. гривень компенсації за придбану сільгосптехніку

У рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» спрямовано 146,4 млн. гривень за серпень 2021 року. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства.

Зазначається, що кошти отримають 925 сільгосптоваровиробників, які придбали 3044 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 585,4 млн. гривень (без ПДВ).

Залишок бюджетних коштів за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» після виплати становитиме 307,6 млн. гривень.

Нагадаємо, що в України діє урядова програма здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у 2021 році. Розмір компенсації становить 25% вартості (без урахування податку на додану вартість) за придбані техніку та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені до переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Перегляди: 2