Головна Зберігання «Агротрейд» обладнав два елеватори твердопаливними котлами

«Агротрейд» обладнав два елеватори твердопаливними котлами

Аби підвищити енергоефективність виробництва та конкурентоспроможність продукції, на Гадяцькому елеваторі, який є найпотужнішим у «Агротрейді», встановили два нові твердопаливні котли для сушарок. Аналогічним котлом обладнали і Коломацький елеватор, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

«Різниця у вартості газу та пелет зберігається незалежно від зміни ціни на газ, тому інвестиції окупляться протягом одного сезону. До речі, 30% пелет для нових котлів виробляються з нашої сировини — відходів соняшнику. А сучасні технології забезпечують більшу економічну ефективність сушіння агропродукції. Крім того, в опаленні наших приміщень ми вже давно перейшли з газу на альтернативне паливо — відходи очищення зерна, що накопичуються на елеваторах компанії. У комплексі все це підвищує продуктивність нашої роботи», — розповів директор виробничо-технічного департаменту Групи «Агротрейд» Костянтин Ворона. 

Також у компанії готові й до можливих відключень електроенергії: у регіонах, де це найбільш необхідно, елеватори заздалегідь обладнали потужними генераторами. Один з них на Гадяцькому елеваторі встановили торік.  А генератор на Ворожбянському елеваторі цього сезону вже став у нагоді, адже регіон постійно потерпає від ворожих обстрілів.

Група «Агротрейд» володіє мережею з дев’яти елеваторів загальною потужністю 570 тис. тонн одночасного зберігання. Від початку 2023/24 МР вони вже прийняли понад 325 тисяч тонн зерна.

Перегляди: 17