Головна Зберігання «Агротрейд» прийняв на своїх елеваторах 325 тис. тонн зерна

«Агротрейд» прийняв на своїх елеваторах 325 тис. тонн зерна

Елеватори «Агротрейду» цього сезону вже прийняли 325 тисяч тонн зерна. З них частка власної агропродукції наразі складає майже 70%, а сторонніх компаній —  30%, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис компанії у Facebook.

Нинішню заготівельну кампанію ускладнює погода, адже через неї велика частина врожаю кукурудзи ще досі у полі. Однак зерно, що надходить на елеватори Групи, задовільної якості.

«Соняшник ми приймаємо з гарними показниками олійності. Зібрана минулого року кукурудза теж була хорошої якості. Водночас частка продовольчої пшениці у нас складає 50%. Інша половина – фураж. Загалом ми продовжуємо працювати у надзвичайно складних умовах, проте навіть за обставин воєнного часу робимо усе можливе, щоб отримати максимальні результати», — розповів директор виробничо-технічного департаменту Групи «Агротрейд» Костянтин Ворона.

Наприклад, аби підвищити потужності одночасного зберігання продукції та у разі необхідності прийняти більше зернових, на Чернігівському елеваторі компанії у поліетиленових рукавах вже зберігається понад 15 тисяч тонн кукурудзи.

Перегляди: 8