Головна Новини Новини компаній «Агротрейд» засадив частину полів сумішами сидератів

«Агротрейд» засадив частину полів сумішами сидератів

Для покращення родючості й структури ґрунтів група «Агротрейд» цьогоріч засадила 1000 гектарів полів на Чернігівщині сидеральними сумішами. Згодом на цих площах вирощуватимуть кукурудзу, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агровиробника.

В компанії зазначили, що такий підхід є сучаснішим, екобезпечнішим і енергоефективнішим, ніж внесення мінеральних добрив.

«Ми впроваджуємо стратегію відповідального землеробства, у рамках якої використовуємо сидеральні посіви, аби не тільки йти у ногу з цивілізованим світом, а й подбати про наше майбутнє – знайти альтернативні шляхи збереження родючості ґрунтів і біорізноманіття. Крім того, застосування сидератів значно дешевше, ніж мінеральних добрив», – розповів директор агропромислового департаменту групи Олександр Овсяник.

Наразі у компанії випробовують різні суміші сидератів на основі редьки, гірчиці, бобових, злакових, фацелії та гречки. Це необхідно для визначення їхньої ефективності. Йдеться про краще накопичення поживних речовин у ґрунті та його розпушення.

Водночас для захисту від водної та вітрової ерозії частину площ засіяли покривними й кулісними культурами. Частину робіт виконали дрони, адже вони витрачають у рази менше енергоресурсів, ніж габаритна сільськогосподарська техніка.

Перегляди: 11