Головна Рослинництво Зернові Більше половини кукурудзи на Сумщині ще в полі

Більше половини кукурудзи на Сумщині ще в полі

Аграрії Сумщини продовжують працювати на ланах. В області тривають «зимові жнива» – господарства продовжують збирати кукурудзу на зерно.

Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на «Голос України», «царицею полів» торік в області було засіяно понад 285 тис. гектарів, з них залишаються необмолоченими майже 140. Тобто більш як половина посіяної, сумлінно доглянутої та вирощеної кукурудзи й досі — в полі.

«Вчасно зібрати врожай завадили рашисти, котрі раніше щедро «засіяли» землю вибухонебезпечними предметами, а нині щодня продовжують обстрілювати прикордонні громади Сумщини з усіх можливих стволів, а також із гвинтокрилів та безпілотників», – пише видання.

У департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної військової адміністрації повідомляють, що із 49% відведених під кукурудзу площ уже вдалось намолотити 1 258 тис. тонн золотистого зерна. Качаниста дуже добре вродила: гектар поля дає в середньому 90,1 центнера. Згідно з даними департаменту, це майже в півтора рази більше, ніж в середньому по Україні.

Перегляди: 5