Головна Новини Ринок України BioDrill 360 — міні сівалка з 360-літровим бункером

BioDrill 360 — міні сівалка з 360-літровим бункером

Висівати дрібнонасіннєві та сидеральні культури без використання вартісних спеціалізованих сівалок — можливо. І це доволі просто. Універсальне пристосування BioDrill від компанії Väderstad дає змогу зменшити кількість проходів техніки полем, тим самим не тільки зекономити пальне, а й уникнути небажаного додаткового висушування ґрунту. 

BioDrill перетворює будь-яку ґрунтообробну чи висівну машину в посівний комплекс. BioDrill встановлюють на багатоопераційні культиватори, дискові знаряддя, зернові сівалки, сівалки точного висіву, що значно покращує функціональність машин.

BioDrill оснащено радаром контролю робочої швидкості, показники якого є основою для системи дозування насіння. У такий спосіб забезпечується рівномірне розподілення насіння по всій ширині захвату незалежно від робочої швидкості, рельєфу поля та стану ґрунту. Точність розподілу насіння аналогічна із спеціалізованими сівалками, що досить важливо під час висіву культур із низькими нормами (висів різнорозмірного насіння для сівалок BioDrill від компанії Väderstad також не є проблемою).

Пневматична сівалка BioDrill 360 має унікальний висівний пристрій Fenix, який забезпечує точне дозування насіння навіть найдрібніших сільськогосподарських культур із нормою до одного кілограму на гектар. При цьому ширина захвату може становити 12 м.

Транспортування насіння від висівного пристрою відбувається за допомогою потоку повітря, який створюється потужним вентилятором із гідроприводом.

Перегляди: 9