Головна Новини Ринок України Carrier ХL — проста машина для вирішення складних завдань

Carrier ХL — проста машина для вирішення складних завдань

Carrier ХL 01

Дискові культиватори Carrier XL від компанії Väderstad  – це причіпні агрегати, які доступні з робочою шириною від 4,25 до 6,25 м. Основне призначення цих машини — проведення глибокого обробітку та робота на полях із великою кількістю рослинних решток. Саме тому ці машини оснащено дисками збільшеного діаметру, 510 або 610 мм, та допоміжними системами й опціями, які дають змогу виконувати якісний обробіток ґрунту.

Зокрема, дискові культиватори Carrier XL — єдині у своєму класі машини, які мають регульовані маточини MultiSet, які дають змогу змінювати кут атаки дисків відносно напрямку руху в трьох положеннях між 11º и 17º, що оптимізує проходження підрізаного шару ґрунту та рослинних решток і покращує якість обробітку в цілому відповідно до встановленої робочої глибини.

Максимальна глибина обробітку ґрунту, яка перебуває у межах від 5–16 см, налаштовується безступінчасто за допомогою гідросистеми із кабіни трактора. Крім того, виробник передбачив можливість бокового зміщення переднього ряду дисків, що забезпечує однорідність підрізання пласта ґрунту для досягнення високих показників якості обробітку.

Покращити якість обробітку ґрунту також допомагають додаткові робочі органи, які можуть бути встановлені у передній частині дискового культиватора: пружинна борона для додаткового розподілення рослинних решток перед дисками; ножовий коток CrossCutter інтенсивної дії, який додатково подрібнює рослинні рештки в поперечному напрямку; вирівнюючи планка CrossBoard Heavy для ідеального вирівнювання ґрунту за всією шириною захвату.

Незалежно від ширини захвату, транспортна ширина Carrier XL становить лише 3 м, що дає змогу швидко та безпечно переміщати агрегат між полями. Транспортні колеса мають систему гідравлічної амортизації, що забезпечує безпечний і тихий хід, який запобігає пошкодженню рамної конструкції.

Для приводу агрегату, залежно від ширини захвату, потрібні трактори потужністю від 150 до 260 к. с.

Перегляди: 3