Головна Новини Ринок України Carrier ХТ — універсальність за будь-яких умов

Carrier ХТ — універсальність за будь-яких умов

культиватор Carrier XT 525 01

Дискові культиватори Carrier XT від компанії Väderstad єдині машини на вітчизняному ринку, які мають можливість здійснення високошвидкісного ультраповерхневого обробітку ґрунту, лущення стерні, основного та передвисівного обробітків ґрунту.

Головною особливістю Carrier XT є його гідравлічнокеровані пруси кріплення дисків, що дає можливість налаштувати кут атаки та нахилу робочих органів відносно горизонту і, відповідно, оптимізувати їхню роботу за різної робочої глибини. Таким чином, одна й та сама машина з одними й тими самими робочими органами показує високу ефективність та якість роботи за мінімальної та максимальної робочої глибини — ніякої шиферності, забивання, пропущених ділянок!

Carrier XT доступний у трьох моделях із різною робочою шириною 4,25 м, 5,25 м або 6,25 м. Машина може поставлятися як у напівпричіпній, так і в навісній версії.

Агрегат може бути оснащено дисками TrueCut діаметром 450 та 470 мм або спеціалізованими дисками CrossCutter Disc та CrossCutter Disc Aggressive  для ультраповерхневого обробітку.

Завдяки адаптації кутів нахилу дисків до робочої глибини, культиватор Väderstad Carrier XT виконує більший обсяг робити з меншими інвестиціями в технічний парк господарств, що є досить важливо в сучасних реаліях господарювання.

Перегляди: 95