Головна Новини Ринок України Carrier легко пристосовується до умов поля та здатен впоратися із будь-яким завданням

Carrier легко пристосовується до умов поля та здатен впоратися із будь-яким завданням

Дискові культиватори Carrier від компанії Väderstad — це універсальні ґрунтообробні машини, що здатні вирішити більшість питань, пов’язаних із післяжнивним, передпосівним обробітками ґрунту та навіть сівбою.

Залежно від обраної моделі, дискові культиватори можуть бути оснащені дисками діаметром 450, 470, 510 та 610 мм, що дає змогу проводити якісний обробіток ґрунту на глибину від 2,5 до 16,0 см. Для здійснення ультраповерхневого обробітку культиватори можна оснастити дисками CrossCutter, які доступні у двох варіантах: 450 мм (для обробітку на глибину 2– 3 см) та 510 мм (глибина обробітку 3– 5 см), або ж дисками CrossCutter Disc Aggressive, які, завдяки спеціальній формі та вирізам на кромці, відмінно працюють на затверділих ґрунтах, грубостебельних культурах. Вони також доступні у варіантах 450 та 510 мм.

Всі диски мають спеціальну конічну форму, завдяки чому відбувається відмінне проникнення у ґрунт, ретельне подрібнення оброблювального шару ґрунту і рівномірне перемішування пожнивних решток на глибину обробітку.

Конічна форма дисків забезпечує сталий робочий кут, агресивність протягом усього терміну експлуатації та, відповідно, відмінне дотримання глибини обробітку, незалежно від ступеня спрацювання самого диску.

Також виробник пропонує широкий вибір котків для зворотного прикочування, що надає можливість підібрати необхідне знаряддя відповідно до типу та стану ґрунту.

Наразі виробник пропонує вітчизняним аграріям машини з шириною захвату від 3,0 до 12,2 м.

Дізнайтесь більше про дисковий культиватор Carrier за посиланням https://www.vaderstad.com/ua/obrobitok-gruntu/dyskovi-kultyvatoru/carrier-420-820/

Перегляди: 8