Головна Агрохімія Черкаський «Азот» скоротив виробництво селітри та карбаміду на користь КАС

Черкаський «Азот» скоротив виробництво селітри та карбаміду на користь КАС

Черкаський «Азот», що входить до групи OSTCHEM, знизив випуск селітри та карбаміду на користь КАС і виробляє продукт на максимальних потужностях. Однак черги за заводським продуктом все одно вже сягають травня.

Про це йдеться в щотижневому звіті Barva Invest, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на AgroTimes.

«КАС наразі найпопулярніше азотне добриво. Як і по іншим продуктам, закупівлі КАС відкладались, однак по гранульованим активність була вищою. Зимою попит на рідкі добрива зазвичай нижчий через особливості зберігання та транспортування. Крім того, були певні побоювання щодо обстрілів резервуарів, оскільки деякі розташовані на колишніх нафтобазах», — зазначають аналітики.

Завищені ціни на КАС та відсутність вільних обігових коштів також стримували закупівлі. На ринку створився відкладений попит, а обвал ціни від Остхему дав дуже сильний поштовх продажам. При цьому товару не так багато на ринку.

За прогнозами аналітиків, попит на КАС залишатиметься досить високим як мінімум до початку травня. Імпорт збільшуватиметься, а ціни будуть більш низькими, завдяки зниженню світових цін. Скорочення цін на карбамід і селітру дасть змогу «неіндустріальним» виробникам знижувати ціни на КАС, які будуть змушені йти на поступки, щоб розпродати товар перед міжсезонням.

Перегляди: 8