Головна Новини Ринок України Ціни на свиней помірно зростуть

Ціни на свиней помірно зростуть

Минулого тижня ціни закупівлі свиней забійних кондицій коливалися в межах 47,5-49,5 грн./кг. Оператори ринку прогнозують, що наприкінці вересня робочий діапазон встановиться в межах 48-50 грн./кг, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Асоціації «Свинарі України».

«Очікування щодо незначного укріплення цін закупівлі вітчизняні свиногосподарства пояснюють плановим перебігом реалізації протягом поточного тижня та зменшенням обсягів пропозиції від низки великих гравців ринку на наступному. Крім цього, оператори очікують зменшення тиску на ціни закупівлі з боку імпортованої свинини через підвищення «вхідного бар’єра» для такої продукції», – зазначили в асоціації.

Представники м’ясопереробної галузі вважають, що рівень закупівельних цін у більшості випадків, залишиться незмінним. Так, окремі заготівельники відзначають, що хоча середня забійна маса свиней підвищилася з літа до стандартних кондицій (105-110 кг/гол.), пропозиція свинини наразі не відчула сезонного зростання. Крім цього, м’ясопереробники відзначають здороження інших видів м’яса, тоді як робота в умовах стійкіших цін на свинину планомірніша.

Перегляди: 0