Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней хитнулися вниз

Ціни на живець свиней хитнулися вниз

pig is sad

У другій половині березня ціни на свиней забійних кондицій продемонстрували послаблення, про що свідчать результати щотижневого моніторингу Асоціації «Свинарі України», передає «ПроАгро Груп».

У ході попередніх торгів котирування на свинину живою масою скорегували на 2-3 грн./кг у бік пониження, порівняно з минулим тижнем. Більшість товарних партій реалізували по 62-63 грн./кг, хоча деколи звучали й дешевші цінові пропозиції, зокрема на тварин більшої маси. Регіональні середні та середньозважена цінова позначка тяжіли до верхньої межі цінового діапазону, а зниження цін у середньому склало 4%.

«Зниження цін закупівлі більшість операторів аргументує слабшими та/чи неоднорідними продажами на тлі достатніх обсягів пропозиції живця. Хоча пропозиція тварин більшою масою (140+ кг) визначальної ролі на ринку та на обсягах сукупної пропозиції наразі не відіграє, представники переробки все ж констатують, що це створює додатковий тиск на ціни», – зазначили в АСУ.

Очікування операторів м’ясопереробної галузі щодо подальшої цінової динаміки схиляються або до подальшого зниження на 2-3 грн./кг або до стабілізації котирувань. Останнє, на думку деяких заготівельників, дозволило б урівноваженіше пройти період до передвеликодньої підготовки.

Перегляди: 18