Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней перейшли до зростання

Ціни на живець свиней перейшли до зростання

Весна для операторів українського ринку свинини завершується зміцненням котирувань, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на  дані щотижневого моніторингу цін Асоціації «Свинарі України».

Так, у ході цінових перемовин операторів ринку живця свиней ціни на свиней забійних кондицій переглянули на 1–2,5 грн./кг у бік підвищення. Зокрема, ціни закупівлі на основні товарні об’єми коливалися в межах 60–62 грн./кг, а ситуативне  відхилення від цього діапазону не перевищувало 2 грн./кг. Середньоринкова ціна склала 61,6 грн./кг, додавши 2,5% до минулотижневої позначки.

«Представники м’ясопереробки відзначають досить млявий перебіг реалізації у кінці весни. Утім, констатують і деяке зменшення пропозиції кондиційної свинини як через зменшення розміру партій в окремих постачальників живця, так і через поступове зниження середньої забійної маси тварин», – зазначили в АСУ.

Крім цього, тиск пропозиції свиней більшої за стандартну масу поступово знижується. Хоча більшість операторів не готова прогнозувати подальшу зміну цін, деякі з них вважають, що це урівноважить послаблення активності торгівлі, тож щонайменше підтримуватиме ціни на досягнутому рівні чи сприятиме її подальшому зміцненню.

Перегляди: 249