Головна Ринок України Експорт/імпорт Держпродспоживслужба формує перелік експортерів ячменю до Китаю

Держпродспоживслужба формує перелік експортерів ячменю до Китаю

Держпродспоживслужба формує перелік осіб, що планують експорт ячменю до КНР, та перелік місць зберігання, з яких планується експорт ячменю до цієї країни. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію ДПСС.

Документи, які підтверджують проведення фітосанітарних процедур місць вирощування та місць зберігання ячменю з метою включення особи до переліків мають бути надані до завтра, 10 серпня 2023 року.

Підставами для прийняття рішення про відмову у видачі фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт є невідповідність об’єктів регулювання вимогам фітосанітарних заходів країни-імпортера.

Відповідно до статті 3 Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки експортні партії ячменю повинні формуватися лише з місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від Tilletia controversa.

Перегляди: 4