Головна Рибництво Дунай заселили осетровими видами риб

Дунай заселили осетровими видами риб

Понад 2,5 тис. особин осетрових видів риб випустили у річку Дунай на Одещині. Ініціаторами заходу став Всесвітній фонд природи WWF-Україна, який вже понад 5 років займається збереженням осетрових видів риб в Україні, повідомляє «ПроАгро Груп».

Зарибок вирощено Одеським осетринницьким комплексом. 2,5 тис. молоді осетрових видів риб, середньою наважкою 150-300 грамів вже підкорюють води Дунаю.

Заступник міністра агрополітики Віталій Головня зазначив, що популяції осетрових видів риб продовжують перебувати під загрозою зникнення.

«Вплив гідробудівництва, зарегульованості річок, інтенсивного промислу та браконьєрства призвели до значного скорочення осетрових та занесення їх до Червоної книги України. російська агресія, підрив Каховської ГЕС спровокував екологічну та гуманітарну катастрофу і поставив під загрозу існування багатьох видів дикої фауни, в тому числі і осетрових», – наголосив Віталій Головня.

Зариблення відбулось завдяки фінансуванню WWF-Нідерланди спільно з Rewilding Europe задля збереження осетрових видів риб в Україні.

Перегляди: 6