Головна Рослинництво Зернові Екс-директору підприємства НААН повідомлено підозру у заволодінні зерном на 23 млн. гривень

Екс-директору підприємства НААН повідомлено підозру у заволодінні зерном на 23 млн. гривень

НАБУ і САП повідомили колишньому директору ДП «ДГ «Проскурівка» Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України та директору приватного підприємства про підозру у заволодінні сільськогосподарською продукцією державного підприємства на суму близько 22,9 млн. гривень. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Національного антикорупційного бюро.

За даними слідства, у період з липня по серпень 2018 року вказані особи заволоділи зерном пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. тонн, яка була власністю ДП. Згодом збіжжя вивезли на елеватори та реалізували іншим суб’єктам господарської діяльності. Для приховування злочину підозрювані уклали фіктивні договори, за якими ДП нібито передало зерно пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. тонн  приватному підприємству на зберігання.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи вартість зерна, яким заволоділи співучасники злочину, становить близько 22,9 млн грн. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Перегляди: 4