Головна Економіка і аграрна політика Експортерів-порушників каратимуть вилученням з переліку на пів року

Експортерів-порушників каратимуть вилученням з переліку на пів року

фотоколаж «Укрінформ»

Уряд ухвалив постанову, згідно з якою удосконалюються правила експорту окремих видів сільськогосподарської продукції, щоб запобігти зловживанням, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Мінагрополітики.

Відтепер підприємство може бути виключене із переліку верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, якщо від Болгарії, Румунії, Словаччини, Угорщини чи Польщі надійде інформація, що продукція, завантажена для транзиту через ці країни, насправді залишилася в одній із цих країн.

За порушення правил експорту агропродукції до деяких країн ЄС підприємців на 6 місяців позбавлятимуть верифікації, повідомив міністр агрополітики Микола Сольський під час онлайн-зустрічі зі своїм болгарським колегою Кирилом Ватєвим.

За його словами, якщо, наприклад, згідно з документами соняшник їхав до  Греції, але був проданий у Болгарії, то підприємець буде виключений з переліку верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу. І повторно подати заяву на включення до переліку можна буде не раніше, ніж через шість місяців після виключення.

Перегляди: 37