Головна Зберігання Елеватори ДПЗКУ готуються приймати зерно нового врожаю

Елеватори ДПЗКУ готуються приймати зерно нового врожаю

У філіях АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» триває перевірка матеріально-технічної бази підприємств щодо їх готовності до приймання зерна врожаю 2021 року. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію ДПЗКУ.

Наразі перевірку виробничо-технічних потужностей пройшли всі 9 філій східного регіону – Кальчицький елеватор, Легендарненський елеватор, Роїйський елеватор, Солідарненський елеватор, Харківський КХП №2, Білоколодязький елеватор, Сахновщинський елеватор, Ізюмський КХП, Савинський елеватор. Також проведена перевірка частини філій центрального регіону.

«У філіях проведена низка робіт для збільшення енергоефективності підприємств, перевірка виробничо-технічних потужностей, вагового господарства та лабораторного обладнання. Всі підприємства, які пройшли перевірку, готові для приймання та зберігання зерна майбутнього врожаю», – зазначили в корпорації.

ДПЗКУ найбільш розгалужену мережу філій в Україні, представлена у 23-х областях України, та володіє елеваторними потужностями в обсязі 3,75 млн. тонн одночасного зберігання.