Головна Ринок України Експорт/імпорт Філія «Бессарабська» торік стала флагманом еспортних відвантажень «Нібулону»

Філія «Бессарабська» торік стала флагманом еспортних відвантажень «Нібулону»

Наймолодша філія «Нібулону», яку в компанії називають символом стійкості, забезпечує стабільність її експорту, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агровиробника.

«Бессарабська» була зведена в місті Ізмаїл на річці Дунай після початку повномасштабного вторгнення рф у досить стислі строки і сьогодні є драйвером компанії.

«Перші тонни на «Бессарабській почали відвантажувати у вересні. Філія розвивалась дуже активно. На сьогодні побудовано вже три причали. Кількість працівників збільшилась з 23 до понад 100. Введено в експлуатацію автоматизовану лінію вивантаження з вагонів та побудовані додаткові ємності для прийняття зернової продукції із залізничного транспорту в період непогоди, що дуже важливо для Дунайського регіону, де відсутні ємності для зберігання і накопичення (а це суттєво погіршує вивантаження вагонів у регіоні)», – зазначили в компанії.

Завдяки новій лінії обсяги вивантаження на філії збільшено до 60 вагонів на добу. Було запроваджено сервіс електронної реєстрації автотранспорту, завдяки чому вдалось ліквідувати черги, пришвидшити час обробки автотранспорту та управляти потоками експорту в розрізі культур. 

На кінець 2023 року через цей термінал було перевантажено понад 2 млн. тонн збіжжя. В умовах війни, коли звичні експортні маршрути заблоковані, «Бессарабська» стала важливим транспортним хабом, через який збіжжя експортується у 25 країн світу.

Перегляди: 33