Головна Зберігання Grain Alliance інвестує в елеватор у Словаччині близько 17 млн. євро

Grain Alliance інвестує в елеватор у Словаччині близько 17 млн. євро

Баришівська зернова компанія Grain Alliance планує інвестувати у розвиток словацького хабу приблизно 17 млн. євро, в тому числі 10 млн. євро від ЄБРР та 7 млн. євро від шведських власників підприємства.

Про це повідомив президент компанії Євгеній Радовенюк, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на АgroРortal.

«Проєкт модернізації та розширення елеватора у Словаччині передбачає будівництво двох силосів для збільшення потужностей зі зберігання зерна до 40 тис. тонн, а також улаштування очисного обладнання, аспірацї та автоматизації всього елеватора. Таким чином, елеватор буде спроможним приймати від 400 до 700 тис. тонн українського зерна на рік, станом на сьогодні орієнтир — 200 тис. тонн», — розповів Євгеній Радовенюк.

Він додав, що компанія  направляє інвестиції не лише у галузь елеваторного господарства чи для придбання сільськогосподарської техніки.

«Сьогодні ми маємо кредитування від Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі приблизно 20 млн. євро, 6 млн. з яких іде на розвиток нашого елеватора у Словаччині, решта спрямовується на розвиток інфраструктури та виробничих потужностей в Україні. У нас інвестиції розподіляються адекватно, залежно від виробничих потреб», — уточнив Євгеній Радовенюк.

Минулого місяця повідомлялося, що  елеватор Grain Alliance у Словаччині, який компанія придбала у квітні 2022 року, перевалив уже понад 100 тисяч тонн зерна.

Перегляди: 5