Головна Економіка і аграрна політика Кабмін перерозподілив бюджет Аграрного фонду

Кабмін перерозподілив бюджет Аграрного фонду

Кабмін на засіданні 19 грудня перерозподілив видатки державного бюджету, передбачені на роботу Аграрного фонду.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на AgroPolit.com.

Він зазначив, що перерозподіл відбувся внаслідок передачі Аграрного фонду до сфери управління Фонду державного майна. Передбачено зменшення обсягу видатків споживання за програмою «Організація та функціонування Аграрного фонду» на 3,9 млн. гривень та за програмою «Організація діяльності рибовідтворювальних комплексів та інших бюджетних установ у сфері рибного господарства» на 3,7 млн. гривень.

Водночас збільшено обсяг видатків розвитку за такими програмами:

  • наукова і науково-технічна діяльність у сфері розвитку агропромислового комплексу, стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції – на 3,1 млн. гривень;
  • формування статутного капіталу «Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві» – на 4 млн. гривень;
  • організація і регулювання діяльності установ у системі агропромислового комплексу – на 508 тис. гривень.

«Передано, у зв’язку з передачею Аграрного фонду до сфери управління Фонду державного майна, частину бюджетних призначень, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету», – зазначив Тарас Мельничук.

Перегляди: 28