Головна Економіка і аграрна політика Керівником ДПЗКУ призначено топ-менеджера компанії «Кернел»

Керівником ДПЗКУ призначено топ-менеджера компанії «Кернел»

Головою Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Кабінет Міністрів призначив Дмитра Гапчича – одного з топ-менеджерів найбільшого в Україні агрохолдингу «Кернел».

Про призначення повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на «Економічну правду».

«Уряд призначив нового голову Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ). Ним став Дмитро Гапчич», – написав Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Гапчич закінчив Полтавський державний аграрний коледж управління та права, а також Харківський державний економічний університет. Кандидат економічних наук. Працював у центрі «Автоінформ», агрохолдингу «Кернел». З 2012 року очолював «Цукровий союз «Укррос» (дочірній актив агрохолдингу «Кернел»).

ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій: лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові та круп’яний заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії корпорації можуть зберігати 3,7 млн. тонн зернових, включно з майже 2,5 млн. тонн за рік сумарних потужностей із перевалки зернових вантажів на експорт в Одеському та Миколаївському портах.

Перегляди: 7