Головна Логістика Корпорація«Алеф»інвестує у розвиток річкового терміналу на Дніпрі

Корпорація«Алеф»інвестує у розвиток річкового терміналу на Дніпрі

Корпорація  «Алеф»інвестує у розвиток річкового терміналу «Акварель» на Дніпрі з наміром створити індустріальний логістичний вузол, який поєднає різні промислові завдання. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію на інтернет-сторінці  співвласника та голови корпорації Вадима Єрмолаєва.

«Місто Дніпро — це найдальша точка від Чорного моря вглиб країни, де річка Дніпро залишається, як і раніше, повносудноплавною. Це означає, що сюди можуть проходити судна вантажопідйомністю 5 тис тонн. Така інфраструктура дуже виграшна для регіону», – підкреслив Єрмолаєв.

За його словами, корпорація вже доопрацювала причал терміналу до довжини 180 метрів із гарантованою глибиною 4 метри.

«Також цього року закінчуємо будівництво у нашому порту зернового комплексу на 17 тис. тонн зберігання. Це об’єкт інфраструктури, який дозволить накопичувати зерно та відвантажувати його на судна з продуктивністю до 375 тонн/годину. Тепер тут зможуть отримати високоефективну послугу з логістики всі учасники зернового ринку, як великі трейдери, так і невеликі приватні компанії», — додав він.

Термінал зможе не лише надаватиме послугу з навантаження зерна, а й з накопичення, а також підробітку до експортних параметрів якості.

Портовий комплекс ТОВ «Акварель» було введено у експлуатацію у 2010 році, він може приймати різні типи суден класу річка-море та залізницею відправляти вантажі на станцію Нижньодніпровськ-Пристань.

Перегляди: 3