Головна Економіка і аграрна політика Малі та середні переробники отримають $2,5 млн. грантів на розвиток

Малі та середні переробники отримають $2,5 млн. грантів на розвиток

Малі та середні переробні підприємства отримають підтримку на $2,5 млн в межах ініціативи, яку реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». У рамках грантової програми буде надано близько 25 грантів обсягом від $75 тис. до $150 тис. Грантова програма реалізується в партнерстві з Мінекономіки, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

«Розвиток вітчизняної переробної галузі є одним з пріоритетних завдань для нашого уряду. Інвестуємо в цей напрямок, зокрема, через урядову грантову програму «єРобота»”, адже наша мета — виготовляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості. Ми також вдячні нашим міжнародним партнерам за те, що приєдналися до ініціативи з реалізації в Україні проєктів, спрямованих на підтримку та розвиток переробних підприємств», — сказала перший віцепрем’єр-міністр економіки Юлія Свириденко.

Надані програмою USAID гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць, підвищенню ефективності використання інших ресурсів, імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція, локалізації виробництва товарів, потрібних для відбудови.

«Малі та середні підприємства в Україні стикаються з величезною кількістю викликів, спричинених війною. Одним з напрямків роботи USAID є забезпечення сталого розвитку МСП та підтримка уряду України у впровадженні реформ, що забезпечать конкурентний характер економіки і сприятливе середовище для відновлення України. Нова грантова програма покликана допомогти українським переробним МСП створювати продукцію з високою доданою вартістю, масштабувати виробництво, впроваджувати інновації, виходити на нові ринки, інтегруючись до глобальних ланцюгів доданої вартості», – зазначила менеджерка проєктів USAID Наталія Петрова.

Перегляди: 4