Головна Новини Ринок України Marathon від Väderstad — термін служби подовжено до 10 разів

Marathon від Väderstad — термін служби подовжено до 10 разів

Культиватори TopDown від компанії Väderstad — справжні універсали у лінійці техніки для обробітку ґрунту від шведського виробника. Ці агрегати успішно використовують для післяжнивного та основного обробітків ґрунту, вирівнювання поля, підготовки його до висіву. Не пасуть задніх ці машини й у разі використання їх для глибокого розпушування.

Для виконання такого широкого спектра завдань виробник пропонує й широкий спектр робочих органів, які дають змогу отримувати високу якість обробітку ґрунту незалежно від умов роботи. Також виробник приділяє багато уваги і ресурсу робочих органів. Адже що вищий цей показник, то менші витрати несе агропідприємство на обслуговування та утримання техніки.

Одним з останніх та найуспішніших рішень для продовження ресурсу робочих органів є лінійка доліт Marathon. Ці робочі органи вирізняються міцністю та ефективністю, забезпечуючи оптимальну роботу за всією шириною захвату агрегату. Також, завдяки зносостійкому покриттю, долото Marathon здатне дотримувати точну робочу глибину протягом усього терміну експлуатації. Їхньою особливістю є наявність у конструкції пластини з найміцнішого сплаву у світі (карбід вольфраму), що суттєво зменшує загальне спрацювання органів.

Зносостійкі долота Marathon використовують насамперед для глибокого обробітку, але можуть застосовуватися й для проведення мілкого чи передвисівного обробітку ґрунту. Для цього виробник надає можливість встановлення спеціальних бокових підрізальних лез Marathon шириною 340 мм та кутом атаки 8 або 23°. Окрім універсальних культиваторів TopDown, посиленими робочими органами можуть комплектуватися і культиватори Cultus та Opus.

Зносостійкі долота Marathon від Väderstad подовжують термін експлуатації робочих органів у 10 разів!

Більше про долота  Marathon дізнайтесь за посиланням: https://www.vaderstad.com/ua/produkciya/dolota-marathon/

Перегляди: 1