Головна Економіка і аграрна політика Мінагрополітики продовжить реалізацію програм з підтримки агросектору

Мінагрополітики продовжить реалізацію програм з підтримки агросектору

Цього року Мінагрополітики продовжить реалізацію низки програм з підтримки аграріїв. Окрема увага приділятиметься сільгоспвиробникам на деокупованих територіях.

Про це на Всеукраїнському аграрному саміті, що відбувся в Києві, повідомив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

«Підтримка аграріїв, особливо на деокупованих територіях, важлива з точки зору соціальної складової, справедливості і можливості працювати всім сільгоспвиробникам. Тому у 2024 році буде реалізована програма підтримки малих фермерів, які мають до 120 га», – зазначив Тарас Висоцький.

Також продовжиться реформа меліорації. В держбюджеті закладено 200 млн. гривень на компенсацію для закупівлі обладнання на зрошення. Також програмою можуть скористатися організації водокористувачів.

Крім того, продовжує діяти урядова грантова програма на розвиток садів та теплиць. Як відзначив Тарас Висоцький, торік було видано грантів на закладку нових садів площею 2 тис. га. Це досить суттєвий об’єм у порівнянні з минулими роками, і свідчить про активний розвиток садівництва.

Перший заступник міністра повідомив, що передбачена також допомога у тваринницькій галузі, яка суттєво постраждала через повномасштабне вторгнення рф.

Перегляди: 45